Kasečių paieška

Krepšelis  

Prekių nėra

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

HP C4151A (Purpurinė / Magenta) tonerio kasetė, 8500 psl.

HP C4151A (Purpurinė / Magenta) tonerio kasetė, 8500 psl.
Spalva:
Pavadinimas Kodas Kaina
Originalas

Turime prekyboje: Prekyboje

  • Spalva Magenta

Originalas (OEM-original equipment manufacturer)

Tai nauja spausdintuvo gamintojo originali kasetė, kurią galima laikyti etalonine (pagal savo charakteristikas).  Nespalvotų spausdintuvų kasečių deklaruojamo resurso matavimai atliekami pagal ISO-19752 standarto metodikas. Spalvotų spausdintuvų kasečių deklaruojamo resurso matavimai atliekami pagal ISO-19798 standarto metodikas. Dauguma originalių lazerinių kasečių po pirmo originalaus panaudojimo ciklo galima sėkmingai užpildyti

Analogas

Tai nauja, neoriginali, alternatyvių gamintojų kasetė. Pagal savo charakteristikas šią kasetė galima teisėtai priskirti prie lygiaverčių pakaitalų originalui. Analoginių kasečių resursai matuojami pagal tas pačias standartų metodikas, kaip ir originalios. Šias analogines kasetes taip pat galima pildyti, tokiu būdu sutaupant papildomai.

Kasetės pildymas

Šis sprendimas leidžia maksimaliai sutaupyti be spausdinimo kokybės praradimo. Kasetės pildymo proceso kokybės užtikrinimui Vilprint specialistai papildomai atlieka sekančius žingsnius: 1) Specializuotų testų spausdinimas prieš kasetės pildymą, kasetės techninės būklės ir tinkamumo pildymui nustatymui; 2) Kruopštus kasetės komponentų valymas ir tikrinimas; 3) Papildomas užpildytos kasetės testavimas ir specializuotų testų spausdinimas. Visoms užpildytoms kasetėms taikoma garantija.

Kasetės atnaujinimas

Šis sprendimas panašus į kasetės pildymo paslaugą, tik papildomai numato nusidėvėjusiu kasetės komponentų keitimą naujomis. Atliekami visi papildomi kokybės užtikrinimo žingsniai kaip ir kasetės pildymo procese. Visoms atnaujintoms kasetėms taikoma garantija.

30 kitos prekės šioje kategorijoje: