Kasečių paieška

Krepšelis  

Prekių nėra

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Filtras

kaina
Gamintojai
Spausdintuvo tipas
Darbinių paviršių kiekis
Paviršiaus tipas
Formatas
Medžiagos tankis / storis

Spausdinimo įrenginių remontas Prekių nėra.

Spausdinimo aparatai ir kopijuokliai, kaip ir bet kuri technika, reikalauja reguliarios priežiūros. Sąlyginai nebrangūs, laiku atliktas, kvalifikuotas profilaktinis remontas ir diagnostika padės išvengti didelių Jūsų spausdinimo įrangos sutrikimų ir gerokai prailgins jos gyvenimą. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį ir nuolat tobulina savo žinias, todėl puikiai išmano savo darbą.

Tiekdami biuro įrangos techninio aptarnavimo paslaugas vadovaujamės žemiau išvardintais principais ir reglamentu:

Sąžininga gedimo diagnostika

Sąžiningai atlikdami spausdinimo įrenginių gedimo diagnostiką, klientą informuojame apie visus galimus problemos sprendimo būdus.

Ieškome sprendimo taupančio Jūsų pinigus

Analizuodami problemos sprendimo variantus, stengiamės pasiūlyti klientui optimaliausius (kainos ir kokybės santykio atžvilgiu) sprendimus. Pavyzdžiui:

-jeigu yra galimybė pakeisti tik sugedusią detalę mazge arba bloke, keičiame tik ją, o ne visą mazgą arba bloką;

-jeigu yra galimybė vietoje originalios, brangios detalės pasiūlyti analoginę, pigesnę bet neprastesnę pagal kokybę detalę, mes siūlome leidžiantį taupyti Jūsų pinigus variantą;

-jeigu yra galimybė atnaujinti mechanizmą arba mazgą, mes jį atnaujiname, o ne siūlome įsigyti naują mazgą, kuris visada yra gerokai brangesnis negu sugedusio mazgo atnaujinimas.

Kvalifikuotas remontas ilgam laikui

Atlikus diagnostiką ir pateikus klientui informaciją apie galimus problemos sprendimo variantus, remonto darbai atliekami tik gavus kliento sutikimą atlikti remontą.

Mūsų specialistai turi Ilgametę patirtį įvairios spausdinimo technikos (spausdintuvai, kopijavimo aparatai, daugiafunkciniai spausdintuvai ir pan.) aptarnavimo ir priežiūros srityje. Mes sprendžiame problemas, susijusias su plačiu spektru gedimų, pvz. mechaniniai gedimai, elektroninės dalies gedimai, programinės įrangos (firmware) sutrikimų šalinimas. 

Įrenginį galite pristatyti į Vilprint techninį servisą arba išsikviesti mūsų meistrus atlikti remonto darbus vietoje.

Visada suteikiame garantiją atliktiems darbams

Atliktiems techniniams / profilaktiniams ir remonto darbams, o taip pat ir pakeistoms detalėms suteikiama 3 mėnesių garantija.

Papildoma pagalba klientams

Jeigu kyla klausimas kaip teisingai išsirinkti  daugiafunkcinę spausdinimo įrangą arba spausdintuvą, mūsų specialistai visada kvalifikuotai atliks Jūsų poreikių auditą ir pasiūlys optimaliausią sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Be to, mūsų komanda operatyviai ir efektyviai atliks Jūsų spausdinimo įrangos ūkio auditą, siekiant jį optimizuoti ir, tokiu būdu, sumažinti Jūsų išlaidas. Tuo labiau, klientams, įsigijusiems spausdinimo įrangą mūsų įmonėje mes visada pasiruošę padėti pajungti ją prie kompiuterio / kompiuterių tinklo.

Klientams, pasirašiusiems sutartį, mes siūlome nemokamą spausdintuvų valymo paslaugą.