Kasečių paieška

Krepšelis  

Prekių nėra

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Filtras

kaina
Gamintojai
Spausdintuvo tipas
Darbinių paviršių kiekis
Paviršiaus tipas
Formatas
Medžiagos tankis / storis

Spausdintuvų kasečių pildymas Prekių nėra.

Spausdintuvų kasečių pildymas ir atnaujinimas – mūsų pagrindinė darbo sritis. Nuolatos tobuliname šį procesą, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę rinkoje. Esame kasečių pildymo ir atnaujinimo srities profesionalai.

Pasirinkite kasetes iš katalogo

Kontaktai ir susisiekimo forma

Spausdinimas gali būti ekonomiškas 

Užpildyti kasetę pas mus kainuoja iki 7 kartų pigiau nei pirkti naują spausdintuvo gamintojo kasetę.

Aukščiausia spausdintuvų kasečių pildymo kokybė  

Mes itin griežtai ir kruopščiai kontroliuojame: pildymo technologijos eigą, pildymui naudojamų medžiagų kokybę ir užpildytų kasečių spausdinimo kokybę. Viena iš pagrindinių mūsų kompetencijų yra kasečių pildymas. Kasetės pildymo procesas numato dvigubą kasetės testavimą. Pirmas testavimas atliekamas prieš pildant kasetę tam, kad būtų įvertinta kasetės komponentų nusidėvėjimo būklė. Antras testavimas atliekamas po užpildymo tam, kad būtų įvertinta užpildytos kasetės spausdinimo kokybė. Testavimui naudojami profesionalūs testai, kurie leidžia su maksimaliu tikslumu išanalizuoti spausdinimo kokybę ir kasetės komponentų būklę bei jų potencialų resursą.

Pažangių technologijų naudojimas ir kruopštus pildymo medžiagų parinkimas

Lazerinių kasečių pildymui mes naudojame laiku patikrintas bei kruopščiai ir nuodugniai išbandytas medžiagas (Pildymui: dažiklis. Atnaujinimui: fotocilindras; elektrizacijos velenėlis; magnetinis velenėlis ir kt.).  Lazerinės spausdinimo technologijos vaizdo ryškinimo procese dalyvauja tik tam tikro dydžio dažiklio dalelės. Per didelės dažiklio dalelės iškart patenka į atliekų bunkerį, kai per smulkios limpa prie spausdintuvo mazgų ir teršia juos. štai kodėl dažiklio gamyboje vienas iš svarbiausių etapų yra atsijojimo procesas. Mūsų dažiklio tiekėjas dažiklio gamybos procese atsijoja į gamybos atliekas net 70-75% dažiklio. Tačiau likusioji dalis – itin kokybiškas ir todėl brangesnis dažiklis, kurį mes drąsiai pilome į Jūsų kasetę ir be abejonių suteikiame šiai kasetei visapusę garantiją. Mūsų meistrai  itin kruopščiai seka pildymo technologijos eigą ir griežtai laikosi nustatytu normatyvų. Pildymo arba atnaujinimo metu kasetė išrenkama iki smulkiausių detalių, visi mazgai išvalomi, keičiamos nusidėvėjusios dalys.

Kasetės leis atspausdinti tiek pat, arba daugiau nei gamintojo originalios

Tam, kad užtikrinti užpildytos kasetės resursą, mes pilame į kasetę 20% daugiau aukštos kokybės dažiklio nei yra nustatyta pagal normatyvus. Užpildytų kasečių resurso testavimo procedūros atliekamos pagal ISO-19752 (juodoms ir monochrominėms kasetėms) bei ISO-19548 (spalvotoms kasetėms) tarptautinių standartų metodikas. Tokiu būdu užtikrinama, kad tonerio kasetė atspausdina tiek pat kopijų su 5% A4 formato lapo padengimu, kiek atspausdina originali kasetė.

Kasetės pildymas - vienas iš gamtos tausojimo žingsnių 

Lazerinių ir rašalinių kasečių pildymas bei atnaujinimas – mūsų žingsnis gamtos tausojimo link. Vienai lazerinei kasetei pagaminti sunaudojama 3,3 litrų naftos. Vidutiniškai, lazerinė kasetė – tai 1,5 – 1,7 kg sunkiai perdirbamos plastmasės, kuriai sudūlėti reikia daugiau nei 100 metų. Taigi, suteikdami kasetėms antrąjį gyvenimą - padedate sumažinti sunkiai perdirbamų atliekų kiekį, nepralošiant kokybės ir kainos atžvilgiu. Išnaudotos kasetės kruopščiai rūšiuojamos. Techniškai tvarkingos kasetės perduodamos pildymui arba atnaujinimui, o pilnai nusidėvėjusios kasetės perduodamos įmonei, kuri specializuojasi tokio tipo atliekų utilizavimo srityje. Be to, pildymo proceso eigoje (kasetės valymo etape) atsirandančios atliekos lokalizuojamos trijų pakopų oro valymo ir filtravimo sistemoje, tokiu būdu neteršiama mūsų visų aplinka.

Kiekvienai kasetei suteikiame 100% garantiją 

Kiekvienai užpildytai kasetei suteikiama garantija, kuri numato, kad kasetė ne tik spausdins kokybiškai visą deklaruojamą resursą, bet ir nesugadins spausdintuvo. Garantinio atvejo metu kasetė keičiama į kitą arba laikinai suteikiama kita tokia pati kasetė, kol tvarkoma sugedusi.